Ключові особливості:
- На базі nVidia DLSS 3, ультраефективної арки Ada Lovelace та повного трасування променів
- Тензорні ядра 4-го покоління: до 4 разів більша продуктивність по dlss 3 порівняно з рендерингом методом грубої сили
- Ядра RT 3-го покоління: продуктивність трасування променів у 2 рази вища
- На базі GeForce RTX 4060 ti (8 гігабайт)
- Інтегрована з інтерфейсом пам'яті 8 гігабайт GDDR6 128 біт
- Система охолодження Windforce
- Задня захисна панель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Графічний чіпсет | GeForce RTX 4060 TI |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 201 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort 1.4a;2 x HDMI 2.1а |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 160 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 201 x 120 x 41 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для стриму |
| Техпроцес | 5 нм |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 18000 MHz |
| Частота ядра (Base) | 2550 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 319 ₴







