Однією з основних особливостей відеокарти GIGABYTE GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G є її архітектура, яка побудована на базі ультраефективної архітектури Ada Lovelace. Це дозволяє досягти високої продуктивності та енергоефективності, гарантуючи приголомшливі ігрові результати.
За допомогою підтримки апаратного трасування променів та можливості використання NVIDIA DLSS 3, відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G дозволяє створювати дивовижні візуальні ефекти та забезпечує покращену продуктивність в іграх. Апаратне трасування променів надає іграм більш реалістичне освітлення, тіні та відображення, а технологія DLSS 3 дозволяє підвищити частоту кадрів в іграх, використовуючи штучний інтелект для збільшення роздільної здатності зображення.
Відеокарт GIGABYTE GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G має потужні характеристики, включаючи 4-е покоління тензорних ядер і 3-е покоління RT ядер. Це гарантує до 4-кратного збільшення продуктивності при використанні DLSS 3 та до 2-кратного збільшення продуктивності трасування променів у порівнянні з попередніми поколіннями відеокарт.
Щодо системи охолодження WINDFORCE, вона представлена двома 80-мм вентиляторами з унікальними лопатями, альтернативним обертанням, мідним тепловим трубком та системою Screen Cooling. Ці компоненти забезпечують високу ефективність відведення тепла, гарантуючи стабільну роботу відеокарти, навіть під час інтенсивних навантажень.
Для оптимальної теплопередачі карта оснащена мідною тепловою трубкою, яка безпосередньо контактує з графічним процесором. Це сприяє ефективному відводу тепла на радіатор та забезпечує оптимальну роботу системи охолодження.
Крім того, відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 4060 WINDFORCE OC 8G має захисну задню пластину, яка не тільки надає їй естетично привабливого вигляду, але й підвищує міцність і захищає компоненти карти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 Ultimate |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер |
| Гарантійний термін | 36 |
| Графічний чипсет | GeForce RTX 4060 |
| Довжина: | 192 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort 1.4a;2 x HDMI 2.1а |
| Кількість вентиляторів | 2 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальна споживана потужність | 115 Вт |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 450 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри | 192 x 120 x 41 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сумісність з HDCP | Да |
| Сімейство графіки | NVIDIA |
| Також шукають | RTX;для стриму |
| Техпроцес | 5 нм |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 17000 MHz |
- Ціна: 16 693 ₴







