Серія CHIEFTEC Polaris 3.0 розроблена відповідно до стандарту Intel ATX 3.0 і підтримує PCIe GEN 5 із сертифікованою ефективністю 80 PLUS® GOLD, обіцяючи виняткову продуктивність. Polaris 3.0 має найсучаснішу технічну конструкцію, включаючи напівмостовий перетворювач LLC з технологією DC- to-DC, а також японські основні конденсатори для досягнення низького рівня пульсацій і точного регулювання напруги. Безшумний вентилятор Polaris 3.0 135 мм FDB оптимізує баланс між охолодженням і шумом при відмінній довговічності. Повністю модульна система прокладки кабелів забезпечує чисту та зручну збірку всередині будь-якої системи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 3 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputСurrent +3,3V | 22A |
| OutputСurrent +5V | 22A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 4 |
| Кількість роз'ємів SATA | 12 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 850 Вт |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 978 ₴








