Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 120 мм, тип підшипника - 2 шарикопідшипника (2 підшипника кочення), 2000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвічування - різнокольорова, рівень шуму - 31.5 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Кількість кулерів | 1 |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 150 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Максимальна швидкість обертання | 2000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 900RPM |
| Особливості | різнокольорова |
| Повітряний потік | 56.5 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Тип підшипника | 2 шарикопідшипника (2 підшипника кочення) |
| Тиск | 1.99 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | за рахунок PWM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 099 ₴




