Vinga LED 600VA metal case - це якісне ДБЖ в металевому корпусі, захищене від коротких замикань, розрядів / перезарядити і перевантажень. Конструкція моделі відрізняється міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень.
Джерело володіє лінійно-інтерактивним типом архітектури. Працюючи в нормальному режимі, не направляє сигнал в вузли комп'ютера через фільтри перешкод і шумів, паралельно заряджаючи свою вбудовану акумуляторну батарею 12V / 7AH. Якщо ж напруга в електромережі підвищується або знижується до небезпечних значень, це джерело безперебійного живлення стабілізує його за допомогою модуля AVR. При падінні або зростанні напруги до рівня, який не піддається коригуванню, пристрій автоматично переходить в режим роботи від батареї. Перемикання на живлення від акумулятора модель здійснює всього за 2 - 7 мілісекунди. Ще однією важливою перевагою даного ДБЖ є те, що в процесі роботи він практично не видає шуму.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.5 кг |
| Вхідна напруга | 220 В ± 25 % |
| Вихідна потужність | 360 Вт |
| Вихідна напруга | 600 В*А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Додатковий акумулятор | 12V / 7AH x 1 |
| Клас товару | для відеоспостереження;для домашніх ПК |
| Кількість вихідних розеток | 2 Schuko |
| Кількість АКБ | 1 |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 95×320×165 |
| Також шукають | на 220 вольтів |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Форма вихідної току | апроксимована синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2-7 мс |
- Ціна: 2 299 ₴






