Охолодження для процесору 2E Gaming Air Cool ACM90D4 з ARGB підсвіченням верхнього сегменту декору, вмонтованим в класичну баштову конструкцію радіатору 90 мм вентилятором на гідравлічному підшипнику. Алюмінієвий радіатор із чотирма 6 мм мідними тепловими трубками, які вбудовані в основу на певній відстані, що підвищує ефективність охолодження та впливає на розподіл повітряних потоків. Поверхня радіатору із спеціальним чорним покриттям із керамічними вкрапленнями, що підвищує ефективність охолодження та гарантує при цьому показник TDP 180W.
Кулер ACM90D4 із відшліфованою поверхнею основи. Прямий контакт теплових трубок із процесором за DTH технологією, покращує тепловідведення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Виробник | 2E Gaming |
| Призначення | Для процесору |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 0 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 4 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 180 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2400 об/хв ± 10% |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 40.5 CFM |
| Роз'єми живлення | 3-pin;4-pin |
| Розміри вентиляторів | 90 x 90 x 25 мм |
| Рівень шуму | 28 dB |
| Система підшипників | гідравлічний |
| Струм споживання вентиляторами | 0.11 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Тиск | 2.51 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 170 ₴

