CHIEFTEC – світовий виробник першокласних корпусів ПК, блоків живлення та комп'ютерних комплектуючих.
З моменту свого заснування в жовтні 1994 року компанія Arena Electronic GmbH, яка представляє марку CHIEFTEC , входить в число провідних підприємств комп'ютерної індустрії. Постійні інноваційні розробки, а також інвестиції в сучасне виробниче обладнання по виготовленню десктопів, корпусів типу «башта» і промислових корпусів підкреслюють прагнення до абсолютного лідерства. Численні нагороди минулих років підтверджують даний факт також щодо блоків живлення і комп'ютерної периферії.
Блок живлення CHIEFTEC 600W Proton (BDF-600S) – один з 3х новітніх блоків живлення з фіксованими кабелями, що входять в серію PROTON. Перевагою даної моделі є найсучасніша схемотехніка на основі DC-DC перетворювачів, з однією потужною лінією +12В на виході. Даний БЖ дозволяє значно економити е/енергію, а також підвищує ефективність і стабільність живлення встановлених компонентів, що, в свою чергу, забезпечує більш тривалий термін їх служби. ККД блоків живлення серії PROTON становить >85% (сертифікат 80 PLUS BRONZE), тим самим виконуються всі вимоги стандарту ENERGY STAR 5,0 і вище, як це і передбачено нормативами ЄС.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Потужність блоку живлення | 600 Вт |
| Стан | Новий |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 24pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 50A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 18A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Розмір, мм | 150 x 140 x 87 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 2x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V v2.3 |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 3 357 ₴



