Vinga 1000W (VPS-1000GV2) - це досить потужний, компактний модульний блок живлення для комп'ютерів. Завдяки конструкційним особливостям він легко вміщається навіть у корпусах зовсім невеликого розміру. Секрет полягає в тому, що кабелі не входять вмонтовані намертво в сам БЖ, тому в разі необхідності ви можете швидко і легко від'єднати.
Пристрій оснащений цілими 4 гніздами для відводу лінії додаткового живлення відеокарт, а також роз'ємами Peripheral і SATA загальним числом 12 штук.
Клас енергоефективності 80 PLUS Gold, якою володіє дана модель, є дуже високим. Він гарантує, що прилад в ході роботи буде втрачати всього 10 - 13% енергії. Таким чином, блок дозволяє вам економити гроші на електриці, при цьому сам не перегріваючись надмірно, що дозволяє його деталям служити довше, ніж це могло б бути при більш високих втратах енергії. Крім того, нагрів деталей постійно гаситься роботою кулера діаметром 12 см, який крізь спеціально передбачену вентиляційну перфорацію виводить нагріте повітря за межі корпусу блоку живлення.
Довжина дротів:
20+4P - 570mm
(4+4P)*2 - 670mm
(SATA+SATA+SATA+SATA)*2 - 530+150+150+150mm
(IDE+IDE+IDE+SATA)*1 - 530+150+150+150mm
(6P+2P)*4 - 530mm
Довжина вказана від плати, довжина від самого БЖ буде приблизно на 10 см коротше.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 2x4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 160 |
| OutputCurrent +12V1 | 83A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Защита от | OCP (захист від перевантаження по струму на кожному каналі);UVP (захист від зниженої напруги);OVP (з |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 9 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 1000 Вт |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin |
| Функция PFC (Power Factor Correction) | активний |
- Ціна: 4 764 ₴





