Жорсткий диск для ноутбука 2.5 "1TB Seagate (ST1000LM035)
Seagate Mobile HDD будучи самим легким, швидким і енергоефективним вінчестером таких розмірів, надає користувачам нові можливості і допомагає задовольняти купівельний попит на тонкі і потужні ноутбуки. Завдяки високій щільності запису, Mobile HDD забезпечує максимально можливу ємність для вінчестерів товщиною 7 мм. Інтерфейс: SATA 6 Гбіт / с, максимальна швидкість передачі даних 600 МБ / с.
Легкі жорсткі диски Seagate Mobile HDD товщиною 7 мм і ємністю 1 ТБ вміщають до 200,000 фотографій, 250,000 музичних композицій або 124 години відео у форматі високої чіткості. Диски Mobile HDD мають найсучаснішим набором функціональних можливостей і є одними з кращих за такими показниками, як ціна за терабайт і ціна за міліметр. Жорсткий диск для ноутбука 2.5 "1TB Seagate (ST1000LM035) підтримує інтерфейси SATA 6 Гбіт / с і SATA 3 Гбіт / с. Володіє тонким корпусом, відрізняється високою продуктивністю і зручністю установки. При неймовірною ємності 1 ТБ жорсткий диск Mobile HDD забезпечує найвищу щільність запису серед дисків малого форм-фактора товщиною 7 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для ноутбука |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інше | 7 mm |
| Зовнішня швидкість передавання даних | 600 МБ/с |
| Гарантійний термін | 24 |
| Інтерфейс | SATA III |
| Об'єм буфера | 128 MB |
| Об'єм накопичувача | 1 TB |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Споживча потужність | 9 Вт |
- Ціна: 2 117 ₴




