Мультимедійні, Miditower, ATX, Micro - ATX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Front 2x12/14 см, Top 2x12 см, GPU - до 400 мм, CPU - 163 мм, PSU - 170 мм, 402 х 205 х 445 мм, 5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| Базова модель VINGA | Sain 1 |
| Вага (кг) | 5 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 400 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Мультимедійні |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 (5) |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 163 мм |
| Максимальна довжина БЖ | 170 мм |
| Матеріал корпусу | акрил;метал 0,7 мм |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 2x12/14 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX |
| Рекомендована довжина проводів БЖ | HDD 400 мм;Інші 450 мм |
| Розмір, мм | 402 х 205 х 445 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴









