Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12 см, Front 3x12 or 2х14 см, GPU - до 315 мм, CPU - 154 мм, PSU - 190 мм, 430 х 330 х 210 мм, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 315 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 3 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 3 |
| Максимальна довжина БЖ | 190 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,5 мм; скло; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 3x12 or 2х14 см;Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримка рідинного охолодження | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 430 х 330 х 210 мм |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | прозорі |
| Типорозмір | Miditower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 243 ₴










