Ємність - 20000 mAh, електрохімічна система - Li-pol, джерело заряду вбудованої батареї - USB, інтерфейси підключення (вихід) - USB Type-C, 2 х USB, вихідний струм - 1.5 A, 3 А, 2 A, розмір - 149 х 69 х 27.5 мм, матеріал корпусу - пластик, вага - 406 г, Колір - чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси підключення (вихід) | 2 х USB;USB Type-C |
| Інтерфейси підключення (вхід) | microUSB;USB Type-C |
| Вага | 406 г |
| Вхідний струм | 2 А |
| Вихідна потужність | 1.5 A;2 A;3 А |
| Вихідна напруга (output) | 9 V;5 V |
| Гарантійний термін | 12 |
| Джерело заряду вбудованої батареї | USB |
| Електрохімічна система | Li-pol |
| Ємність акумулятора | 20000 mAh |
| Захист | захист від короткого замикання;захист від перезаряду;захист від повного розряда |
| Призначення | для планшета; для телефона |
| Особливості | Power Delivery 2.0;Qualcomm Quick Charge 3.0 |
| Розмір | 149 х 69 х 27.5 мм |
| Також шукають | для айфону;потужні |
| Час заряджання | 5-6 годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴










