Серія - 980 PRO, 1 TB, V-NAND 3bit MLC, M.2, PCI Express 4.0 x4, Швидкість читання - 7000 Mb/s, Швидкість запису - 5000 Mb/s, 80 x 24 x 8.6 мм, 30.5 г, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | PCI Exspress 4.0 x4 (0) |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 7000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 5000 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові;найкращі;швидкі |
| Серія | 980 PRO |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Тип флеш-пам'яті | V-NAND 3bit MLC |
| Габарити | 80 x 24 x 8.6 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 5000 Mb/s |
| Вага | 30.5 г |
| Енергоспоживання | 6.2 Вт |
| Товщина | 9 мм |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 433 ₴





