Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1700, AM5, 2011-3, 1152, 1156, 2011, діаметр вентиляторів - 140 мм, Підсвічування - немає, 1700 об/хв, матеріал радіатора - алюміній + мідь, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 22.5 dB, роз'єми живлення - 4-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 1980 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1700 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 72.8 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір водоблоку | 98 х 78 х 53 мм |
| Розміри вентиляторів | 140 х 140 х 25 мм |
| Розміри радіаторів | 458 x 138 x 38 мм |
| Рівень шуму | 22.5 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тиск | 2.4 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 338 ₴








