27", IPS, 2560 x 1440, 144 Гц, 16:9, 350 кд/м2, 1000:1, 45 Вт, 2 х HDMI, 1 x Нeadphone, 1 х DisplayPort, регулювання нахилу, 614.2 х 454.2 х 224.8 мм, VESA - 100x100 мм, немає, 6 кг, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Тип матриці | IPS |
| Колір корпусу | Чорний |
| Роздільна здатність екрану | 2560х1440 |
| Користувальницькі характеристики | |
| VESA | 100x100 мм |
| Інтерфейси та підключення | 1 x Нeadphone;1 х DisplayPort;2 х HDMI |
| Вага | 6 кг |
| Гарантійний термін | 24 |
| Діагональ екрана | 27" |
| Кількість динаміків | немає |
| Кількість кольорів екрана | 1.07 млрд |
| Контрастність хххх:1 | Mega |
| Контрастність статична | 1000:1 |
| Крок між пікселами, мм | 0.2331 |
| Кути огляду (гориз./вертик.) | 178/178 |
| Покриття | матове |
| Підсвітка | LED |
| Роздільна здатність екрана | 2560 x 1440 |
| Регулювання положення | регулювання нахилу |
| Споживана потужність в робочому режимі | 45 Вт |
| Споживана потужність у режимі очікування | 0.3 Вт |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Також шукають | 2021;LCD;TFT;великі;для фільмів |
| Технології поліпшення зображення | Black Stabilizer;CrossHair;Dynamic Action Sync;Flicker Safe;HDR 10;Reader Mode |
| Технології синхронізації | AMD FreeSync;NVIDIA G-Sync |
| Тип монітора | Безрамковий;Для відеомонтажу;Для фотографа/дизайнера;Широкоформатний;Геймерський |
| Час реакції матриці | 1 мс |
| Частота оновлення екрана | 144 Гц |
| Яскравість | 350 кд/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 211 ₴








