Покликаний відігравати роль ефективного джерела живлення, цей блок живлення відрізняється простою установкою, надійною якістю та відмінною продуктивністю і тому ідеальним рішенням для розробників початкового рівня. Він оснащений покращеним трансформатором та 12-сантиметровим вентилятором з оптимізованою терморегуляцією швидкості обертання.
- Найефективніший блок живлення для розробників систем початкового рівня
- Сумісний з ATX 12 В 2.3
- Покращений трансформатор забезпечує підтримку при сильному навантаженні на систему 12 В
- Потужна шина +12 забезпечує сумісність виходу постійного струму.
- Безшумний 12-сантиметровий вентилятор з оптимізованою терморегуляцією швидкості обертання
- Передбачено електричний захист OPP/OVP/UVP/SCP/SIP
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AeroCool |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | ATX |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 4+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Довжина блоку живлення, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 27A |
| OutputСurrent +3,3V | 18A |
| OutputСurrent +5V | 15A |
| OutputСurrent +5Vsb | 2.5А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 2 |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Потужність блока живлення | 400 Вт |
| Розмір, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Тип БЖ | для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 1x6+2 pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴






