Процесор Intel Core 13-го покоління для настільних ПК оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Сумісність із материнськими платами на базі чипсетів серії 700/600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 2.1 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кеш-пам'ять | 30 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 24 потоків |
| Кількість ядер процесора | 16 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 89.6 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.2 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.60 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5600 MHz |
| Максимальний TDP | 219 Вт |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 24MB |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake |
| Розблокований множник | немає |
| Сімейство процесора | Intel Core i7 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | s1700 |
| Частота графічного процесора | 300 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 288 ₴


