1700, 14 ядер, 20 потоків, 2.5 GHz, 4.8 GHz, Максимальний TDP - 65 Вт, 7nm, Кеш-пам'ять - 24 MB Intel Smart Cache, L2: 11.5MB, L3: 24MB, Intel UHD Graphics 770, Raptor Lake, BOX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кулер в комплекті | є |
| Базова частота графічного процесора | 300 MHz |
| Внутрішня тактова частота | 2.5 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | Intel UHD Graphics 770 |
| Кеш-пам'ять | 24 MB Intel Smart Cache |
| Кількість потоків процесора | 20 потоків |
| Кількість ядер процесора | 14 ядер |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна пропускна здатність пам'яті | 76.8 GB/s |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.8 GHz |
| Максимальна частота графічного процесора | 1.55 GHz |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 11.5MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 24MB |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake |
| Розблокований множник | немає |
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4;DDR5 |
| Тип постачання | BOX |
| Тип сокету | s1700 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 248 ₴

