Процесор Intel Core i3 (LGA1700) i3-13100F, Box прекрасно підійде для недорогої, але продуктивної збірки ПК для ігор та інших завдань. Він має 4 ядра і 8 потоків із частотою від 3,4 ГГц до 4,5 ГГц у режимі Turbo Boost, тому забезпечує комфортний геймінг і швидку роботу різних програм. Тип постачання Box означає присутність у комплекті кулера для повітряного охолодження. Характеристики Intel Core i3-13100F ● Процесор зроблений з ядром Raptor Lake 13 покоління і транзисторами 7 нм. ● Модель виготовляється без інтегрованої графіки. ● Для застосування процесора потрібна материнська плата з роз'ємом LGA1700. ● Базова потужність TDP моделі дорівнює 58 Вт, але може збільшуватися до 110 Вт. ● Кеш L2 становить 5 МБ, а загальний кеш L3 Smart Cache зроблений об'ємом 12 МБ. ● Разом із процесором використовується оперативна пам'ять DDR4 і DDR5 із частотою до 3200 і 4800 МГц, об'ємом до 192 ГБ і двома каналами. ● Температура нагріву має бути не вищою за 100 °C. ● Модель використовує до 20 ліній PCI Express 4.0 і 5.0 для роботи сучасних потужних відеокарт. ● Процесор має заблокований множник. ● Intel Core i3-13100F — десктопний процесор для ігрових та інших збірок з гарним співвідношенням ціни та продуктивності. Зробіть свій ПК швидшим і перемагайте частіше з цією моделлю!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Країна виробник | США |
| Користувацькі характеристики | |
| Внутрішня тактова частота | 3.4 GHz |
| Гарантійний термін | 36 |
| Інтегрована графіка | немає |
| Кількість потоків процесора | 8 потоків |
| Кількість ядер процесора | 4 ядра |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.5 GHz |
| Максимальний TDP | 58 Вт |
| Покоління процесорів Intel | Raptor Lake |
| Розблокований множник | немає |
| Сімейство процесора | Intel Core i3 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип сокету | s1700 |
- Ціна: 5 416 ₴

