NH-D15 chromax.black — повністю чорна версія нагородженої флагманської моделі NH-D15 — тихого процесорного кулера преміумкласу від Noctua. Завдяки тій самій перевіреній конструкції радіатора з двома вежами та вентиляторам NF-A15 HS-PWM chromax.black, він залишається вірним успішній формулі NH-D15, що дає змогу конкурувати з характеристиками універсальних систем водяного охолодження за збереження чудової безшумності роботи.
6 теплових трубок, подвійна конструкція радіатора — для збільшення площі обвітрюваної поверхні та теплорозподілення. Висока ефективність повітряного потоку за використання двох вентиляторів.
Підтримання PWM і Low-Noise Adaptor
Преміумвентилятори NF-A15 HS-PWM chromax.black мають підтримку ШІМ — для автоматичного керування швидкістю й шумом, максимальна швидкість обертання вентилятора може бути знижена з 1500 до 1200 об./хв за допомогою адаптера для ще тихішої роботи.
Завдяки дотриманню стандарту ААО від Noctua, продуманому аеродинамічному дизайну та системі Flow Acceleration Channels, NF-A15 HS-PWM chromax.black швидко створив собі репутацію одного з найкращих 140 мм вентиляторів на ринку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1320 г |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальний TDP | 220 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 82.52 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 165 x 161 x 150 мм |
| Рівень шуму | 24.6 dB |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 150000 рік |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 6 013 ₴







