stify">Корпус CS312B від торгової марки Vinga – надійна, бюджетна модель, яка відмінно підходить для побудови комп'ютерів під потреби офісів, бухгалтерських відділів та інших структурних підрозділів підприємств з числа тих, які не потребують високопродуктивної оргтехніки. Головне достоїнство цього блоку полягає в компактності. При цьому в ньому можна розмістити той мінімум пристроїв і деталей, який необхідний для створення повнофункціонального ПК. У конструкції не передбачені слоти розширення, зате є 1 внутрішній відсік і 2 зовнішніх. Є велика кількість конекторів і роз'ємів: аудіовиходи під мікрофон і навушники, гнізда USB 2.0, а також 24 pin, PATA і SATA.
Корпус підходить для установки материнських плат габаритів Mini і Micro. Для того, щоб не скорочувати ресурс міцності деталей, які ви монтуєте в цей кожух для системного блоку, рекомендується використовувати його тільки вертикально: в цьому положенні гарантується правильна циркуляція повітря, що досить-таки важливо з огляду на відсутність зон для монтажу додаткових вентиляторів. Практично на всіх панелях є вентиляційні решітки у вигляді перфорованих ділянок. Крім того, в CS312Bong> встановлено блок живлення потужністю 400 Вт, який оснащений окремим кулером.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Потужність блоку живлення | 400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Базова модель VINGA | CS312B |
| Встановлення довгих відеокарт | н.д. |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Компактні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна довжина БЖ | н.д. |
| Матеріал корпусу | метал 0,45 мм; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Top 1x8 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 100 x 300 x 380 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Також шукають | компактні;маленькі |
| Типорозмір | Slim |
- Ціна: 1 606 ₴






