Gigabyte Aorus P750W 80+ Gold Modular
- Повністю модульний дизайн
- Високоякісні японські конденсатори
- 135-мм вентилятор із функцією Fan Stop, 2-рядний підшипник кочення
- Сертифікат 80 PLUS Gold, ККД не менш ніж 90% за 50% навантаження
- Виділена шина живлення +12 В
- Схеми захисту OCP/OTP/OVP/OPP/UVP/SCP
Повністю модульний дизайн
Модульний дизайн і плоскі кабелі чорного кольору. Приєднуйте тільки необхідні кабелі, мінімізуйте перешкоди для конвекційних повітряних потоків і збережіть оптимальною схему теплорозсіювання корпусу.
Високоякісні японські конденсатори
В основі схемотехніки БЖ AORUS високоякісна елементна база, зокрема японські конденсатори, які забезпечують високу енергоефективність і тривалий термін експлуатації виробу.
135-мм інтелектуальний вентилятор
Швидкість обертання вентилятора залежить від рівня навантаження на систему. Вентилятор зупиниться, якщо система переходить у режим простою або рівень навантаження не перевищує 20%. Схема з двома підшипниками кочення забезпечує тривалий термін експлуатації виробу.
Два підшипники кочення — найнадійніша та перевірена схема для вентилятора, термін напрацювання на відмову якого зростає до 50 тис. годин і більше. Термін експлуатації кулькопідшипників перевищує 5 років.
Сертифікат 80 Plus Gold
ККД блока живлення, відзначеного сертифікатом 80 Plus Gold, становить 90% за 50% навантаження. Показник високої енергоефективності — це зниження витрат на енергоспоживання вхолосту, оптимальне теплорозсіювання та мінімальний рівень шуму. У складі системи на основі ЦП Intel такі БЖ дають змогу істотно скоротити витрати електроенергії і зберегти вкладені кошти.
Виділена шина живлення +12 В
Виділена шина +12 В забезпечує якісне живлення необхідної потужності та стабільну роботу встановлених у системі компонентів, зокрема в режимі Overclocking. Процедура приєднання силового кабелю також не викликає ускладнень.
Схеми захисту
Для того, щоб бути впевненим у бездоганній працездатності ПК у будь-якому режимі, ми обладнали блоки живлення AORUS досконалими вбудованими схемами захисту OCP, OTP, OVP, OPP, UVP і SCP, а також успішно провели всебічне тестування та випробування наших виробів на відповідність нормам і правилам безпеки цілої низки країн.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Країна виробник | Китай |
| Роз'єми | |
| Кількість роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4 |
| Тип роз'єму підключення до материнської плати | 20+4pin |
| Користувальницькі характеристики | |
| OutputCurrent +12V1 | 62A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| OutputСurrent -12V | 0.3А |
| Гарантійний термін | 36 |
| Діаметр вентиляторів | 1x135 мм |
| Кількість роз'ємів Peripheral | 5 |
| Кількість роз'ємів FDD | 2 |
| Кількість роз'ємів SATA | 6 |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Потужність блока живлення | 750 Вт |
| Розмір, мм | 160 x 150 x 86 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Тип БЖ | модульні;для комп'ютерів |
| Тип охолодження | вентилятор |
| Тип роз'ємів дод. живлення для відеокарт | 4x6+2 pin |
| Форм-фактор | ATX 12V V2.31 |
- Ціна: 6 384 ₴








