16 ТВ, 7200 об./хв, 512 MB, SATA III, 3.5", Ultrastar DC HC550, HDD для серверів, 10 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WD |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | HDD |
| Призначення | Для сервера |
| Об'єм накопичувача | 16000 GB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Об`єм буфера | 512 MB |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Країна виробник | США |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | з великою місткістю;швидкі |
| Лінійка (Серія) | Ultrastar DC HC550 |
| Інше | HDD для серверів |
| Споживча потужність | 10 Вт |
| Гарантійний термін | 60 |
| Об'єм буфера | 512 MB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 714 ₴

