Надзвичайно компактний твердотільний накопичувач Acer RE100 в форм-факторі M.2 оснащений інтерфейсом SATA III 6 Гбіт / с, відмінно підходить для оснащення високопродуктивних систем і може бути встановлений навіть в найбільш компактні пристрої. За рахунок використання високоякісних мікросхем флеш-пам'яті і вдосконалених алгоритмів роботи прошивки, накопичувачі Acer RE100 M.2 забезпечують неперевершену надійність зберігання даних.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Вид | Внутрішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | М. 2 2280 |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 560 Мб/сек |
| Швидкість запису | 520 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | SSD для ноутбука;ігрові |
| Серія | RE100 |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Типорозмір М2 | M.2 2280 |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Габарити | 80 х 22 мм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 60 |
| Швидкість записування | 520 Mb/s |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 850 ₴

