Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 70 мм, тип підшипника - втулка (підшипник ковзання), 3000RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, рівень шуму - 24.3 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cooling Baby |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 70 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 3000RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Розмір | 70 х 70 х 15 мм |
| Рівень шуму | 24.3 дБ |
| Тип підшипника | втулка (підшипник ковзання) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 ₴


