Кулер для корпуса Vinga - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму і низьким енергоспоживанням. Кулер відповідає стандарту RoHS (англ. Restriction of Hazardous Substances), виготовлено тільки з екологічно-чистих матеріалів.
Вся потужність, споживана комп'ютерним "залізом", виділяється в тепло. Як правило, системою споживається і, йде в тепло від 40% до 80% від номінальної потужності блоку живлення. Штатного вентилятора в блоці живлення для відведення навіть мінімальної потужності може бути недостатньо. Тому кращим рішенням для відводу тепла з корпусу буде придбання додаткового кулера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vinga |
| Кількість кулерів | 1 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип роз'єму | Molex |
| Призначення | Для корпусу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Додатково | ОЕМ |
| Максимальна швидкість обертання | 1200RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Особливості | синя |
| Повітряний потік | 68.5 CFM |
| Розмір | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 19.4 дБ |
| Споживаний струм | 0.3 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 112 ₴








