PCI-Express 4.0 x8, 8 ГБ, GDDR6, 128 Bit, Base - 2044 MHz, Boost - 2491 MHz, 2 x DisplayPort 1.4a, 2 x HDMI 2.1, 8 pin, 282 х 113 х 41 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Графічний чіпсет | Radeon RX 6600 |
| Країна виробник | Китай |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Тип підключення | PCI-Express 4.0 x8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Кількість займаних слотів корпусу | 2 slot |
| (Збірка) Наявність низькопрофільної заглушки | Немає |
| Версія DirectX | 12 |
| Версія OpenGL | 4.6 |
| Вид охолодження | кулер;радіатор |
| Гарантійний термін | 36 |
| Довжина: | 282 |
| Інтерфейси | 2 x DisplayPort 1.4a;2 x HDMI 2.1 |
| Кількість вентиляторів | 3 шт |
| Максимальна роздільна здатність | 7680 x 4320 |
| Максимальне число дисплеїв | 4 |
| Мінімальна рекомендована потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Призначення | ігрова |
| Об'єм відеопам'яті | 8 ГБ |
| Розрядність шини пам'яті | 128 Bit |
| Роз'єми додаткового живлення | 8 pin |
| Розміри (мм) | 282 х 113 х 41 мм |
| Система охолодження | активний |
| Сімейство графіки | AMD |
| Також шукають | PCI;RX;дискретні;для ПК;для стриму;потужні |
| Форм-фактор | стандартна |
| Частота відеопам'яті | 14000 MHz |
| Частота процесора | 2491 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 647 ₴










