Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 70 мм, тип підшипника - FDB Bearing (гідродинамічний), 2500RPM, тип роз'єму підключення - 3-pin, Підсвічування - немае, рівень шуму - 24 дБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PCcooler |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 70 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2500RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 22 CFM |
| Підсвітка | немае |
| Розмір | 70 х 70 х 15 мм |
| Рівень шуму | 24 дБ |
| Середнє напрацювання на відмову (MTBF) | 40000 г |
| Споживаний струм | 0.26 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 3-pin |
Інформація для замовлення
- Ціна: 158 ₴





