2 TB, 3D TLC, portable, USB 3.2 Type-C, Швидкість читання - 1050 Mb/s, Швидкість запису - 1000 Mb/s, 85 x 57 x 8 мм, 58 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 1050 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| Також шукають | великого обсягу |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип постачання | BOX |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Габарити | 85 x 57 x 8 мм |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 1000 Mb/s |
| Вага | 58 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 659 ₴










