Модель CT-01B-OP – це чудова якість продукції CHIEFTEC за несподівано низькою ціною. Універсальний дизайн, чудове складання та додаткові можливості, наприклад, такі як використання низки вентиляторів від 80 до 120 мм, задовольнять більшість вимог користувачів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chieftec |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Вага (кг) | 4.5 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 340 мм |
| Гарантія | 24 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 2.0;1 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Класичні |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | 1 |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 2 |
| Кількість слотів розширення | 4 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 140 мм |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x8/9/12 см;Front 1x8/9/12 см |
| Наявність блоку живлення | з блоком живлення |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Потужність блока живлення | 350 Вт |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розмір, мм | 180 х 352 х 425 мм |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Серія | CHIEFTEC Mesh |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Minitower |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 575 ₴




