PANASONIC RP-HJE118GU-G – практично невагомі внутрішньоканальні навушники з динамічними випромінювачами діаметром 9 мм, сумісні з продукцією Apple і аудіопристроями інших брендів (роз'єм підключення – mini jack 3,5 мм). Розглянута модель характеризується зручною посадкою у вушний канал завдяки анатомічному дизайну і м'яким силіконовим вкладишам, забезпечує хорошу якість звуку з досить виразними басами і чіткими верхами, має стандартний 1,1-метровий кабель з L-подібним штекером. Враховуючи останній нюанс, Panasonic RP-HJE118GU можна використовувати не тільки в домашніх умовах, але також і в дорозі. Максимальна вхідна потужність цього виробу заявлена на рівні 200 мВт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Довжина кабелю | 1.1 м |
| Мінімальна відтворювана частота | 12 Гц |
| Опір | 16 Ом |
| Країна виробник | Китай |
| Чутливість | 96 дБ |
| Тип роз'єму | mini jack 3.5 мм |
| Вид навушників | Вкладиші |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акустичне оформлення | закриті |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр випромінювача | 9 мм |
| Колір | Green |
| Конструкція | внутрішньоканальні |
| Кількість PIN (контактів) | 3 |
| Кількість jack(ів) | 1 |
| Максимальна відтворювана частота | 23 кГц |
| Призначення | для плеєра;для телефону |
| Підключення | дротове |
| Також шукають | крапельки;маленькі |
| Тип | музика і розваги |
| Тип підключення | Jack 3.5 мм |
| Тип пристрою | навушники |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


