- Діаметр статора: 22 мм
- Товщина статора: 20 мм
- Діаметр ротора: 27,7 мм
- Довжина корпусу: 38 мм
- Кількість слотів статора: 12
- Кількість полюсів ротора: 14
- Мотор KV: 2200
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| KV | 2200 |
| Вага | 85 г |
| Висота статора | 20 мм |
| Діаметр валу | 4 мм |
| Діаметр статора | 22 мм |
| Максимальна потужність | 745 Вт |
| Гарантія | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴



