Arctic Alpine 17 — високопродуктивний процесорний кулер. Призначений для охолодження процесора Intel під сокети LGA1700. Вентилятор має широкі лопаті, які здатні захопити велику кількість повітря. За одну хвилину виріб виконує до 2000 обертів. Підключається пристрій за допомогою конектора 4 Pin. Виріб підійде для всіх вказаних сокетів.
Особливості:
- сумісний із Socket LGA1700 і останніми процесорами Intel Alder Lake;
- широкий діапазон швидкості з ШІМ-контролем;
- мінімізація шуму;
- не вимагає інструментів для монтажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Колір | білий;чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 95 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Під сокет | 1700 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Рівень шуму | 30 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.12 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 407 ₴







