Вентилятор для корпусу Arctic P12 Slim PWM PST глибиною 15 мм гарантує ефективне охолодження навіть при підвищеному опорі повітря. Завдяки функції PWM PST швидкість вентилятора P12 Slim PWM PST можна регулювати синхронно з усіма іншими вентиляторами разом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 85 г |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2100RPM |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Номінальна швидкість обертання | 300RPM |
| Повітряний потік | 42.1 CFM |
| Підсвітка | немае |
| Розмір | 120 х 120 х 15 мм |
| Споживаний струм | 0.12 А |
| Тип підшипника | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 1.45 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴





