NH-U12A chromax.black – це повністю чорна версія відзначеного нагородами безшумного кулера для процесора NH-U12A преміум-класу від бренду Noctua. Завдяки перевіреній асиметричній однобаштовій конструкції радіатора та новітнім вентиляторам NF-A12x25 PWM, кулер забезпечує найкращі у своєму класі характеристики охолодження та чудову безшумність.
Версія chromax.black із чорними вентиляторами та радіатором із чорним покриттям поєднує ці переваги з елегантним непомітним зовнішнім виглядом. Знаменита мульти сокет система кріплень SecuFirm2, якісна термопаста NT-H1 від Noctua та 6-річна гарантія роблять NH-U12A chromax.black відмінним вибором для ентузіастів.
Цей кулер чудовий варіант для тих, хто шукає 120-міліметровий кулер сумісний з різними сокетами, який при цьому може конкурувати за характеристиками зі 140-міліметровими.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Noctua |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 72 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Додатково | 7 теплових труб |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Максимальна потужність (TDP) | 160 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Повітряний потік | 60 CFM |
| Підсвітка | немає |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 158 х 125 х 112 мм |
| Розміри вентиляторів | 120 х 120 х 25 мм |
| Рівень шуму | 22.6 dB |
| Система підшипників | зі самостабілізувальним тиском оливи (SSO2) |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
- Ціна: 5 837 ₴




