
Сумка для ноутбука Lenovo 15.6" ThinkPad Basic Topload (4X40Y95214)
975 ₴
- В наявності
- Код: 00-00047064
+380 (93) 804-84-30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення - класичні, тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - поліестер, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 280 мм |
| Ширина основного відділення | 410 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 975 ₴





