Особливості
- Сумка для ноутбуків до 15.6 ".
- Сумка виконана з щільного синтетичного матеріалу і має потовщені стінки для кращого захисту ноутбука від випадкових ударів і подряпин, а також від пилу і вологи.
- Два додаткові внутрішні відділення допоможуть зручно розмістити всі необхідні аксесуари, планшет до 10.1 "і документи.
- Дві зовнішні передні кишені на блискавці. Одна для зберігання аксесуарів. Друга обладнана панеллю-органайзером для зберігання візитних карток, авторучок, смартфона.
- Додаткове відділення на задній панелі для зберігання аксесуарів, документів.
- Подвійна застібка-блискавка для зручного доступу до пристрою.
- Ручки для транспортування сумки в руках.
- Регульований, знімний плечовий ремінь.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RivaCase |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота основного відділення | 280 мм |
| Ширина основного відділення | 390 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Призначення | класичні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 103 ₴






