Призначення - класичні, тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 15.6", Матеріал - нейлон, зовнішні розміри - 400х320х50 мм, додатковий боковий захист - стінки з пінообразного матеріалу, темно-синій
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Porto |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45 кг |
| Висота основного відділення | 286 мм |
| Гарантія | 0 |
| Додатковий боковий захист | стінки з пінообразного матеріалу |
| Зовнішні розміри | 400х320х50 мм |
| Призначення | класичні |
| Ширина основного відділення | 391 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 623 ₴

