Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, 2011-3, 1156, 2011, діаметр вентиляторів - 140 мм, Підсвічування - ARGB, 370 Вт, 1900 об/хв, матеріал радіатора - алюміній, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), роз'єми живлення - 4-pin, чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 2019 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL;AMD |
| Довжина патрубків | 450 мм |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 370 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1900 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Повітряний потік | 68.9 CFM |
| Підсвітка | ARGB |
| Під сокет | 1151;1200;1700;2011-3;2066;AM4;1150;1155;1156;2011 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір водоблоку | 98 х 78 х 53 мм |
| Розміри вентиляторів | 140 х 140 х 25 мм |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.17 А |
| Тиск | 2.0 мм H2O |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 289 ₴








