1 TB, 3D TLC, portable, USB 3.2 Type-C, Швидкість читання - 1000 Mb/s, Швидкість запису - 1000 Mb/s, 122.2 х 44 х 14 мм, 95 г, сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ADATA |
| Вид | Зовнішній |
| Тип диска | SSD |
| Призначення | Для ПК та Ноутбука |
| Об'єм накопичувача | 1000 GB |
| Форм-фактор | portable |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 Type C |
| Країна виробник | Тайвань |
| Стан | Новий |
| Швидкість зчитування | 1000 Мб/сек |
| Швидкість запису | 1000 Мб/сек |
| Користувацькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Тип постачання | BOX |
| Типорозмір М2 | - |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Габарити | 122.2 х 44 х 14 мм |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 36 |
| Швидкість записування | 1000 Mb/s |
| Вага | 95 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 409 ₴






