X-treme PR68 — захищений телефон для справжніх цінувальників надійної техніки
Зустрічайте телефон від Sigma mobile із супергучним динаміком — X-treme PR68. Він захищений від води, пилу і бруду за стандартом IP68 і має потужну батарею для максимізації вашої продуктивності та комфорту.
X-treme PR68 обладнаний кольоровим дисплеєм діагоналлю 2,8" з роздільною здатністю 240х320 пікселів на дюйм. За стандартом компанії на клавіатуру нанесені символи для набору українською, англійською та російською мовами.
Завдяки підтриманню двох SIM-карток формату mini-SIM телефон працює в мобільних мережах стандарту GSM. Для розширення пам'яті користувача можна використовувати слот для microSD-карток місткістю до 32 ГБ.
Телефонна книга X-treme PR68 дає змогу зберігати 500 контактів у вбудованій пам'яті пристрою і ще 500 на карті пам'яті.
Одна з особливостей девайсів Sigma mobile, яка додає комфорту в користуванні — це розділ меню "Органайзер". Там ви зможете знайти будильник, калькулятор, календар, програму для читання електронних книг і ліхтарик, який також можна вмикати окремою бічною клавішею. Крім того, там є Bluetooth, за допомогою якого можна під'єднувати стереогарнітуру для прослуховування радіо або швидко пересилати та отримувати файли. Контакти, переслані через Bluetooth файлом VCF, відразу збережені в меню.
У розділі "Мультимедіа" є аудіо- та відеоплеєри, камера з роздільною здатністю матриці 0,3 МП, диктофон і FM-радіо. Радіо можна слухати без гарнітури завдяки вбудованій антені.
А ще X-treme PR68 можна назвати девайсом "два в одному". Це тому, що він поєднує в собі надійний захищений телефон і павербанк. Саме так, цей телефон можна використовувати для поповнення заряду будь-яких інших пристроїв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Червоний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | MediaTek MT6261D |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 4000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 206 г |
| Гарантійний термін | 18 |
| Діагональ екрана | 2.8" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Мобільні телефони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість мегапікселів камери | 0.3 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Матеріал корпусу | гума; пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 Mb |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;нотатки;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик;підтримка OTG;пило/вологозахист;режим "Powerbank" |
| Особливості | IP68 certified |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 145 х 65 х 22 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Тип SIM-картки | Mini |
- Ціна: 2 104 ₴




