2.4", 240x320, 0.3 Mpx, Bluetooth, 1700 mAh, червоно-чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Екран | |
| Тип екрану | TFT |
| Роздільна здатність екрану | 240x320 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1700 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 120 грам |
| Гарантійний термін | 18 |
| Діагональ екрана | 2.4" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Мобільні телефони;Multi SIM;Захищені |
| Кількість мегапікселів камери | 0.3 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;телефонна книга |
| Особливості | IP68 certified |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 129x57.2x15 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Стандарт зв'язку | 850;900;1800;1900 |
| Тип SIM-картки | Mini |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 422 ₴




