Ще більше працездатності з акумулятором 1000 мА*год – нова модель в лінійці X-style - 18 TRACK
Що б ви не робили, робіть це в стилі. Нова модель x-style 18 Track розроблена для більш зручного повсякденного використання завдяки ребристим кольоровим боковим панелям корпусу від чорного, чорно-зеленого, чорно-червоного до чорно-сірого. Зручний та невибагливий телефон для повсякденних задач в швидкому темпі міського життя.
Модель має весь необхідний функціонал для спілкування. Підтримка двох mini-SIM карт стандарту GSM дозволяє бути на зв’язку одночасно з двома мобільними операторами. Телефон X-style 18 TRACK оснащений кольоровим контрастним екраном діагоналлю 1,77 дюйма з роздільною здатністю 128х160 пікселів, на набірних клавішах передбачені три варіанти алфавітів – український, англійський, російський. Ці мови також пропонуються користувачеві для вибору комфортної мови меню. Для зберігання файлів передбачений слот розширення з підтримкою microSD-карт об’ємом пам’яті до 32 ГБ.
Органайзер складається з будильника, калькулятора, календаря, аудіо- та відеоплеєрів, FM-радіо, яке працює без під’єднання навушників завдяки вбудованій антені. Проте прослуховування радіо та аудіо файлів з навушників цілком можливе за рахунок наявності стандартного роз’єму 3,5 мм. Можна налаштувати FM-радіо сигналом будильника. Установка пароля на додатки, журнал викликів і папку SMS. Такий набір функцій робить X-STYLE 18 TRACK відмінним помічником в повсякденному житті.
До телефонної книги можна записати до 500 контактів, створювати групи, імпортувати та експортувати контакти на карту пам’яті. В налаштуваннях телефонної книги є також функції пошука контакту за фрагментом, швидкого набору, додавання небажаних контактів до «чорного списку».
Працездатність новенького 18 TRACK
забезпечує витривала акумуляторна
батарея в 1000 мА*год. Спілкуйтеся у режимі розмов до 11 годин поспіль, в
режимі очікування до 7 діб.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Оснащення | FM-радіо |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM |
| Тип пристрою | Мобільний телефон |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 68 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 120x160 |
| Тип екрану | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1000 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Мобільні телефони;Multi SIM |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;калькулятор;світовий час;секундомір;телефонна книга |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 109 х 46 х 14.3 мм |
| Тип SIM-картки | Mini |
- Ціна: 588 ₴




