Минуло 56 років – і от Токіо знову стає олімпійською столицею. Програма Олімпіади 2020-го року була доповнена п’ятьма новими видами спорту, це бейсбол, серфінг, карате (данина традиціям), скейтбординг та скелелазіння. А талісманом ігор обраний MIRAITOWA – японський символ поваги до традицій та інновацій.
Наш новий Comfort 50 HIT 2020 – теж майже олімпієць. Багато його характеристик запозичені у попередньої моделі Basic, яку зробили своєю обраницею безліч користувачів – з 2018-го року було продано більше 15 000 штук. Однак час поступитися, адже на арену ступає новий конкурент, і цей телефон безумовно стане лідером лінійки Comfort 50 у 2020-му році.
Comfort 50 HIT 2020 має дизайн класичного кнопкового телефона: великі клавіші, контрастний шрифт, матовий корпус, завдяки якому пристрій зручно тримати в руках, світлодіодний ліхтарик і таке інше. Телефон оснащений базовим функціоналом, якого цілком достатньо для щоденного користування: здійснення та отримання дзвінків, надсилання та отримання SMS-повідомлень, налаштування будильника, калькулятор і календар.
Особливостями ж саме цього апарата є наявність вбудованої антени, яка дозволяє слухати FM-радіо без навушників, програми для читання електронних книг та кнопки SOS на задній панелі, яка автоматично зателефонує чи напише SMS п’яти заздалегідь запрограмованим абонентам в екстрених випадках (функцію надсилання екстрених SMS можна вимкнути в налаштуваннях). Крім того, компанія Sigma mobile подбала про збереження користувацьких даних та забезпечила телефон низкою функцій, які покликані захистити його від сторонніх. Тут є й блокування SIM-карт, і встановлення пароля (в тому числі для блокування окремих функцій, таких як перегляд контактів і повідомлень та багато інших), й автоматичне блокування клавіш, і навіть функція “Антизлодій”. А “Чорний” і “Білий” списки контактів дозволять заблокувати небажані номери – і вони більше не зможуть вас потривожити.
Comfort 50 HIT 2020 оснащений кольоровим контрастним екраном діагоналлю 1,77 дюймів із з роздільною здатністю 160×128 пікселів. На клавіатурі відображені відразу три абетки: українська, англійська та російська. Телефон має підтримку двох SIM-карт (miniSIM та microSIM) стандарту GSM, а також слот microSD для карток пам’яті ємністю до 32 ГБ для завантаження файлів, а також збереження фотографій, відео тощо. Щодо обміну даними, його забезпечує вбудований модуль Bluetooth.
Comfort 50 HIT 2020 має телефонну книгу, що може вмістити до 500 контактів, а ще дає змогу на кожну SIM-картку поставити окрему мелодію на виклик і на сповіщення SMS. Ще в налаштуваннях телефонної книги є функція “Швидкий набір”.
Нарешті, щодо автономності, слід згадати знімний акумулятор ємністю 1450 мА*г. Цього цілком достатньо пристрою для безперервного спілкування протягом 10-11 годин поспіль, а в режимі очікування телефон може “прожити” до тижня.
Comfort 50 HIT 2020 з клавішею SOS для екстрених випадків – це чудовий телефон, який пасуватиме як літнім людям, так і школярам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Зелений |
| Пам'ять і процесор | |
| Процесор | Spreadtrum SC6531E |
| Екран | |
| Роздільна здатність екрану | 128x160 |
| Тип екрану | TFT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора | 1450 mAh |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Вага | 79 грам |
| Гарантійний термін | 12 |
| Діагональ екрана | 1.77" |
| Інтерфейси | audio 3.5 мм;microUSB |
| Клас телефону | Бабушкофони;Мобільні телефони |
| Кількість мегапікселів камери | 0.3 Mpx |
| Кількість підтримуваних SIM-карток | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Мультимедіа | FM-радіо;відеоплеєр;музичний плеєр |
| ОС | no OS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 Mb |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 Mb |
| Органайзер | будильник;годинник;календар;телефонна книга |
| Обладнання | FM-радіо;ліхтарик |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Розміри (мм) | 56.1 х 120.2 х 11.9 мм |
| Слоти карти пам'яті | microSD (TransFlash), до 32 Gb |
| Стандарт зв'язку | 850;900;1800;1900 |
| Також | бабусефон |
| Тип SIM-картки | Micro;Mini |
- Ціна: 734 ₴


