Всестороння енергоефективність
Функція енергозбереження містить кілька налаштувань, за допомогою яких можна легко оптимізувати енергоспоживання та максимізувати енергозбереження. Ви можете увімкнути обмеження потужності процесора, затемнити підсвічування Aura та встановити профіль вентилятора в режим енергозбереження. Ви також можете переключити план енергозбереження, вбудований у Microsoft Windows.
Неперевершена продуктивність
TUF GAMING B760-PLUS WIFI з покращеною подачею живлення та комплексними варіантами охолодження для живлення найновіших процесорів Intel, а також підтримкою пам'яті DDR5 та сховища PCIe 4.0 стане ідеальною основою для наступної бойової установки Intel.
Силові каскади DrMOS
12+1 силових каскадів об'єднують польові МОП-транзистори верхнього та нижнього плеча та драйвери в одному корпусі, забезпечуючи потужність, ефективність та стабільну продуктивність для всіх сумісних процесорів Intel.
Легкий пк своїми руками
Лінійка TUF GAMING пропонує просте налаштування для всіх збирачів. Екосистема TUF GAMING Alliance забезпечує сумісність, а в Armoury Crate є Fan Xpert 4, інформація про обладнання, двостороннє шумозаглушення AI, параметри RGB та налаштування периферійних пристроїв.
Захоплююча гра
Материнські плати TUF GAMING B760 є багатофункціональним високопродуктивним ігровим пакетом з надшвидким підключенням до мережі для плавного онлайн-геймплею, чистим звуком з позиційними підказками для ігор FPS та вбудованого RGB-підсвічування, яке синхронізується з прикріпленим обладнанням, щоб персоналізувати вашу ігрову атмосферу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Форм-фактор | ATX |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 35 Вт |
| (Збірка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Збірка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Збірка) Тип слота PCI 3 | Пустий |
| (Збірка) Тип слота PCI 4 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 5 | PCIe x1 |
| (Збірка) Тип слота PCI 6 | M.2 22110 |
| (Збірка) Тип слота PCI 7 | PCIe x16 |
| 4-pin для вентилятора | 4 шт. |
| M.2 | 3 шт. |
| M.2 ver | 1 x M.II;2 x M.II |
| PCI | без слота PCI |
| PCI Express x1 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 2 v Три |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x16 ver | 1 v П'ять;1 v Три |
| PCI Express x4 | без слота PCI Express x4 |
| SATAe роз'єм | без SATAe інтерфейсу |
| U.2 роз'єм | без U.2 роз'єму |
| USB | USB 2.0;USB 3.2;USB Type-C |
| Аудіоконтролер | Realtek Surround Sound High Definition Audio CODEC |
| Багатоканальний звук | 7.1 |
| Бездротовий зв'язок | 2x2 Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax);Bluetooth 5.2 |
| Вбудоване відео | З підтримкою відеоядра процесора |
| Висота, мм | 305 |
| Внутрішні роз'єми і порти | 1 x M.2 22110;2 x M.2 2280;4 x Sata 6.0 Gb/s |
| Відеовиходи | DisplayPort;HDMI |
| Гарантія | 36 |
| Колодки | 1 x USB 3.2 Gen1;1 x USB 3.2 Gen2 Type-C;2 x USB 2.0 |
| Конектор живлення | 1 x 24-pin;1 x 4-pin 12В;1 x 8-pin 12В |
| Контролер RAID | 0;1;5;10 |
| Країна виробництва | Тайвань |
| Кількість LAN портів | 1 шт |
| Кількість SATA-III портів | 4 шт. |
| Кількість роз'ємів оперативної пам'яті | 4 шт |
| Максимальна частота оперативної пам'яті | 7200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Призначення | геймерська |
| Підтримка ОС | Windows 10;Windows 11 |
| Підтримка двоканального режиму | Да |
| Слоти розширення | 1 x PCI-E 5.0 x16;2 x PCI-E 3.0 x1;1 x PCI-E 3.0 x16 |
| Сокет | 1700 |
| Також шукають | материнська плата для ПК |
| Тип BIOS | 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS |
| Тип мережевої карти | Realtek 2.5 GbE |
| Цифровий аудіо роз'єм (S/PDIF) | оптичний |
| Швидкість LAN портів | 2,5 Гбіт/с |
| Ширина, мм | 244 |
- Ціна: 8 641 ₴








