Arctic GmbH, раніше відома як Arctic Cooling, є швейцарським виробником компонентів комп'ютерного охолодження, загалом процесорних кулерів і графічних карт, вентиляторів і термопасти.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (загальна) | 443 г |
| Гарантія | 12 |
| Для процесорів | INTEL |
| Додатково | 3 теплові трубки |
| Діаметр вентиляторів | 100 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна потужність, що розсіюється | 150 Вт |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 2000 об/хв |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немає |
| Покращення втулкової системи | Fluid Dynamic Bearing |
| Під сокет | 1151;1200;1150;1155;1156 |
| Роз'єми живлення | 4-pin |
| Розмір (загальний) | 137 х 109 х 86 мм |
| Розміри вентиляторів | 100 x 100 x 25 мм |
| Рівень шуму | 22 dB |
| Система підшипників | FDB Bearing (гідродинамічний) |
| Струм споживання вентиляторами | 0.9 А |
| Тип системи охолодження | активна (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 174 ₴








