Кількість вентиляторів - 1, діаметр вентиляторів - 40 мм, тип підшипника - подвійний кульковий підшипник, 6000RPM, тип роз'єму підключення - 4-pin, Підсвітка - немає
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arctic |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40 г |
| Гарантійний термін | 60 |
| Діаметр вентиляторів | 40 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Підсвітка | немае |
| Розмір | 40 x 40 x 28 мм |
| Споживана потужність | 0.1 Вт |
| Тип роз'єму підключення | 4-pin |
| Тиск | 4.2 мм H2O |
Інформація для замовлення
- Ціна: 347 ₴





