GameMax MT525 виготовлено у форм-факторі MidiTower, вирізняється добре продуманим дизайном, завдяки якому набагато полегшується встановлення системних компонентів і підтримується оптимальний температурний режим для їхнього ефективного функціонування. Корпус має достатній простір для складання на його основі високопродуктивної системи.
Корпус має всі потрібні роз'єми й інтерфейси, як-от USB, аудіороз'єми для навушників і мікрофона. Гарна циркуляція повітря забезпечується вентиляційними отворами бічної та задньої панелей.
Корпус поста
GameMax MT525 изготовлен в форм-факторе MidiTower, отличается хорошо продуманным дизайном, благодаря которому облегчается установка системных компонентов и поддерживается оптимальный температурный режим для их эффективного функционирования. Корпус имеет достаточное пространство для сборки на его основе высокопроизводительной системы.
Корпус имеет все необходимые разъемы и интерфейсы, такие как USB, аудиоразъемы для наушников и микрофона. Хорошая циркуляция воздуха снабжается вентиляционными отверстиями боковой и задней панелей.
Корпус поставляется без блока питания.
чають без блока живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Користувальницькі характеристики | |
| (Збірка) Перекривають кулери зовнішні відсіки 5.25 | Немає |
| Встановлення довгих відеокарт | до 330 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB Type C;2 x USB 3.0;2 x Audio |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | Чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | 1 |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 4 |
| Максимальна висота процесорного кулера | 155 мм |
| Максимальна довжина БЖ | н.д. |
| Матеріал корпусу | метал; пластик |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см;Front 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охолоджуючі елементи | вентиляційні решітки |
| Пиловий фільтр | Да |
| Підтримувані материнські плати | ATX;Micro - ATX;Mini - ITX |
| Розташування блоку живлення | верхнє |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Типорозмір | Miditower |
- Ціна: 1 271 ₴









