2, 10.1", 1920 x 1200, Unisoc Tiger T610, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 4 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 8000 mAh, Колір - чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність батареї | 8000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB;Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G;Wi-Fi;4G;Bluetooth |
| Вбудована пам'ять | 128Гб |
| Гарантія | 12 |
| Додатково | G-Sensor;OTG;гіроскоп;захист IP68;чохол-книжка |
| Діагональ екрана | 10.1" |
| Камера | 8 Мп |
| Колір задньої панелі | чорний |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 128 ГБ |
| Матеріал корпусу | пластик + метал |
| Можливість здійснювати дзвінки | Да |
| Навігація система | BDS;Galileo;ГЛОНАСС;GPS;A-GPS |
| Обсяг оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 12 |
| Процесор | Unisoc Tiger T610 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Роздільна здатність | 1920x1200 |
| Також шукають | великі;для роботи;для фільмів;для читання;оптимальні |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карток | nanoSIM |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота процесора | 1.8 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 231 ₴








