Термопрокладка Gelid Solutions Thermal Pad 120x120x0,5 mm (TP-GP04-S-A)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Термопрокладка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Країна виробництва | Китай |
| Кількість | 1 шт |
| Призначення | Універсальна |
| Розміри | 120 х 120 мм |
| Теплопровідність | 15 W/m.k |
| Товщина | 0.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴





